У Чернівцях директор Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Браніцький провів прес-ланч, під час якого він презентував інноваційні сервіси банку та розповів про діяльність найпотужнішої фінансової структури України після проведення націоналізації.
Під час зустрічі з пресою Браніцький повідомив, як сучасні технології можуть полегшити користування різними послугами кожному жителю України.
Він сказав, що стан справ у такому банку певним чином впливає на стан справ фінансів та економіки по всій державі.
"ПриватБанк – це в першу чергу більше 20 мільйонів рахунків наших співгромадян. І для нас це дуже велика відповідальність перед нашими клієнтами, яку ми повсякчас відчуваємо. Практично 60% платіжних операцій, які відбуваються в нашій державі, проходять через ПриватБанк. Більше трьох мільйонів українців щомісяця використовують найпопулярніший і визнаний найкращим у Європі мобільний додаток "Приват24". Взагалі підключених клієнтів, які користуються додатком час від часу, вже приблизно шість мільйонів", - розповів Браніцький.
Банкір розповів також і про соціальний проект для наймолодших українців – "ЮніорБанк".
"Учасниками цього проекту є дітки віком від семи до 16 років. Він точно не несе в собі мету вирощувати банкірів або фінансистів. Це не профорієнтаційний проект. Головна мета, яку ми ставимо – щоб дітлахи уже в такому юному віці навчилися освоїти ті побутові функціональні банківські потреби, які щодня використовуються. Дітям це, звичайно, дуже подобається. Ті, хто хоче більш поглиблено вивчати фінансову справу, проходять навчання у Школі фінансового успіху. Ця програма дуже тісно співпрацює зі школами. Більше того – цей соціальний проект одобрений Міністерством науки та освіти. Ми допомагаємо вчителям економіки проводити спеціалізовані уроки і надаємо їм допомогу. Переважна частина занять проводиться в ігровій – приємній та цікавій для дітей формі", - розповів Браніцький.
Окрім того представник ПриватБанку розповів про нові технології, які полегшують клієнтам фінансової структури користування послугами соціальної, комунальної і транспортної сфери.
"Частина таких технологій вже продемонстровані і вони крокують досить впевнено країною, а частина з них, сподіваємося, цього півріччя буде продемонстрованою і отримає поширення. Перша з них, це плата за проїзд. Така послуга використовується у Львові. Мер міста з колегами у трамваї за допомогою смартфону, від сканувавши QR-код на віконному склі, миттєво придбали квиток, тут же його прокомпостували, таким чином оплативши за проїзд. Технологія дуже проста, швидка, зрозуміла і багатофункціональна", - зазначив Браніцький.
Водночас банкір переконує, що проведення націоналізації ПриватБанку не загрожує фінансовій установі стати "забюрократизованою" структурою.
"Ні, однозначно ні! Наша стратегія – це нарощування технологічного відриву, нарощування прогресу. Лише на перше півріччя відібрано 230 ІТ-напрацювань, які повинні бути реалізовані в першому півріччі", - сказав він.
Разом з тим він спростував інформацію про скорочення штату працівників відділень установи.
"У нас більша проблема – як добрати людей. Ми її на собі відчуваємо – сьогодні дефіцит молоді, він стає уже фізично відчутним. Тому ніяких намірів на скорочення в нас немає. Ми маємо єдині наміри – розвиток і збільшення", - зауважив Браніцький.
Прес-ланч відбувся у рамках святкування 25-ої річниці від створення ПриватБанку.
Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
31-03-2017, 11:01
0
2 151