Сім’я екс-голови Чернівецької ОДА Папієва задекларувала редакцію газети і недобудовану капличку

Новини Чернівців / політика, влада
4 785
0
Сім’я екс-голови Чернівецької ОДА Папієва задекларувала редакцію газети і недобудовану капличку

Народний депутат України від фракції "Опозиційний блок" Михайло Папієв подав електронну декларацію про доходи і витрати, вказавши дохід за 2016 рік у розмірі 330 тис 995 грн.

Про це свідчать дані, оприлюднені в електронній декларації Папієва на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, пише molbuk.ua

Згідно з декларацією, 161 тис 124 грн Папієв отримав у якості зарплати у Верховній Раді, решта 169 тис 871 грн - відшкодування витрат пов'язаних із виконанням депутатських повноважень.

Нардеп володіє двома земельними ділянками у Чернівцях - площею 819 кв.м. і 668 кв.м. Водночас дружина обранця Лілія Папієва володіє 8-ма земельними ділянками, трьома будинками і квартирою. Водночас, декларант вказав 20 інших будівель у власності Лілії Папієвої, серед яких - індичатники, сараї, майстерні та будівлі зерноскладів.

Дружина Папієва також є власником двох об’єктів незавершеного будівництва. Зокрема, один з об’єктів - малоповерхова забудова у селі Драчинці Кіцманського району площею 322 кв. м. Інший недобудований об’єкт - капличка у Драчинцях площею 28 кв.м.

Михайло Папієв володіє двома автомобілями - Land Rover Discovery 1999 року випуску та Land Rover Discovery 1994 року випуску.

За даними е-декларації, дружина обранця є 100-відсотковим власником науково-виробничого приватного підприємства "Полімермаш" та виробничого об'єднання "Альянс". Також вона володіє 99,98% від загального капіталу ТзОВ "Драчинецьке-1", 74,07% фірми "Драчинецьке". Лілія Папієва є співвласницею редакції газети "Свобода слова" (51%), редакції газети "Свобода слова мінус" (51%), а також товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційний центр "Альянс" (80%).

Окрім того, Лілія Папієва задекларувала 712 тис 910 грн, зароблених у 2016 році. З них зарплата на основному місці роботи - 7291 грн. Джерело інших доходів дружини нардепа - підприємницька діяльність.

Михайло Папієв задекларував грошові збереження на рахунку в "ПриватБанку" у розмірі 206 доларів США. Водночас він задекларував 126 тисяч гривень і 10 000 доларів США готівкою.

Водночас дружина Папієва тримає у готівці 657 тисяч гривень і 10 000 доларів США.

Нагадаємо, нардеп Бурбак вказав у своїй декларації 172 тис 152 грн, зароблених у 2016 році.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався