Будинок офіцерів у Чернівцях буде лише для культури військових

Новини Чернівців / новини
6 330
0
Будинок офіцерів у Чернівцях буде лише для культури військових

Донедавна приміщення будинку офіцерів у Чернівцях здавали в оренду різним підприємствам і структурам. Цього ж року він починає працювати для потреб військовослужбовців, тож орендарям доведеться шукати нові офіси.

"Будинок офіцерів у цьому році тільки починає свою роботу, – зазначив начальник будинку офіцерів, підполковник Антон Смок. – Ремонтів як таких тут ще ніхто не робить. По-перше, ніхто нічого не фінансує, у майбутньому, якщо це буде потрібно, я буду звертатися офіційно до керівництва. Зараз узгоджуються всі документи, це все робиться через міністерство оборони. Приміщення були здані в оренду, зараз багато справ на виселення людей, щодо двох вже є рішення".

Після звільнення всіх приміщень будинок офіцерів стане центром відпочинку, культури, патріотичного виховання для військовослужбовців, їхніх сімей, ветеранів Збройних сил України.

"Наскільки я знаю, розроблені документи для ремонту будинку офіцерів, але яким він має бути і за які кошти... Є рішення вищого командування для відновлення військових містечок, військових частин, – каже начальник будинку офіцерів. – Зараз першочергова задача – не сидіти тут у Чернівцях. Ми з моїм колективом маємо бути на передовій, їхати з концертами, тому що такі заходи теж потрібні, їм теж хочеться часом почути хорошу пісню".

Як стверджують орендарі, про можливе виселення їх почали попереджувати минулого року, але поки що не вимагали звільнити орендовані приміщення.

"Ми там шість років орендуємо приміщення, дуже багато коштів вклали. Це старе приміщення, самі розумієте: опалення немає, вчора прийшла – труби потріскали, у вбиральню немає як сходити, бо все замерзло. Зараз у мороз кудись виселятися – це, можна сказати, не по-людськи, – розповіла одна з орендарів приміщення, пані Світлана. – Ми подавали до суд, щоб нам продовжили оренду, ми нічого проти не маємо, щоби вони (військові, – авт.) тут були. Таку велику площу зараз ніде не знайду, а якщо й знайду, там треба щось, певно, робити. Дуже болюче питання. Сподіваюся, якщо нам уже не казали негайно з’їжджати, то якесь рішення знайдеться".

Раніше повідомлялося про прохання міської ради щодо передачі будинку офіцерів у комунальну власність.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

23:40
Дощі, прохолода, у горах - мокрий сніг. Яким буде початок квітня на Буковині
23:20
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
23:00
Завтра відбудеться історичний матч "Буковина" - "Вікторія": дорожчі квитки уже розібрали
22:45
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
22:17
Не стало буковинця, який 40 років возив рятувальників гасити пожежі
22:00
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
21:41
Якому знаку зодіаку пощастить 1 квітня
21:21
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм