Деталі стрілянини у Чернівцях: постріл в юнака був з пневматики

Новини Чернівців / кримінал
2 946
0
Деталі стрілянини у Чернівцях: постріл в юнака був з пневматики

17-річного хлопець, в якого стріляли у власному помешканні, перебуває вдома та вже добре себе почуває.

Як повідомили кореспондентові molbuk.ua у секторі зв'язків із громадськістю ГУ НП України у Чернівецькій області, у постраждалого стріляли із пневматичної, а не бойової зброї. Від постріла хлопець отримав лише садну на тулубі. Після медичного огляду хлопець перебуває вдома.

Відомості про цей інцидент внесли до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань. Наразі правоохоронці проводять слідство та вивчають подробиці випадку. Так, за однією з версій, у квартирі були не крадії, а знайомі однолітки. Один із них і вистрелив зі свого пневматичного пістолета.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим