Читайте у газеті "Доброго здоров’я!"
Найбільша кількість звернень у гастроентерологічні відділення лікарень припадає на Новий рік, великодні та травневі свята, - пише
газета "Доброго здоров’я!".Однак у задоволеннях відмовляти собі не варто. Важливо зменшити кількість з’їденого і не поєднувати непоєднувані продукти.
Ось кілька простих способів вийти з посту із задоволенням, але без шкоди для здоров’я.
- Всього потроху. Під час розговіння можна з’їсти всього по невеликому шматочку, щоб не навантажувати організм. Святковий стіл зазвичай складається із жирних, м’ясних і борошняних продуктів. Якщо хочеться з’їсти все – покладіть потроху всього, що хочете спробувати, собі на тарілку.
- Намагайтеся не їсти швидко. Таким чином можна все спробувати потроху і отримати задоволення від їжі.
- Прийміть ферментні препарати. Бажано, щоб це були капсули. Приймати препарат бажано перед їдою або під час обіду.
- Не присвячуйте весь святковий день їжі. Заздалегідь продумайте, чим будете займатися на Великдень. Бажано виходити з-за столу подихати повітрям, порухатися, відволіктися від поглинання їжі.
- Не запивайте їжу водою. Воду краще пити за півгодини до їди або через годину після, інакше погіршується травлення, підвищується ризик ускладнень.
Рецепти народної медицини
Листя малини – від нетравлення шлункуЛистя малини може допомогти впоратися з шлунково-кишковими проблемами, позбавивши від гастриту і нетравлення шлунку.
4 ч. л. листя малини заварюють 400 мл окропу, проціджують і п’ють по півсклянки4 рази на день.
Більше про те, як харчуватися на Великдень, щоб не нашкодити собі, читайте у газеті "Доброго здоров’я!" - її можна придбати у кіосках з продажу преси лише за 3 гривні.
"Доброго здоров’я!" можна передплатити у всіх областях України.
Передплатний індекс – 86627.
Вартість на 6 місяців – лише 24 гривні!
29-04-2016, 20:50
0
2 852