RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Чернівецькі баскетболісти пробилися до фіналу першої ліги України

Чернівецький чоловічий баскетбольний клуб "Чернівці-Буковина-Старлайф" пробився до фіналу першої ліги України. У півфіналі у Житомирі підопічні наших тренерів В’ячеслава Гавлюка та Дмитра Супровича двічі перемогли і один матч програли.

Як повідомив В’ячеслав Гавлюк, першу зустріч з БК ОШВСМ-93 (Рівне) буковинці виграли з рахунком 83:78. Тут була рівна боротьба. Команди шли очко в очко з мінімальною різницею у 2-3 очки. У кінцівці в останню хвилину буковинці здобули перевагу. Особливо продуктивно виступили Василь Федоряк, Данило Масюк (новачок із Києва) та Станіслав Арбора.

У другому поєдинку наш клуб переміг БК "Ужгород" - 87:77. Щоправда, після другої чверті чернівчани поступалися у 12 очок. У третій чверті внесли тактичні зміни, чергували зонну та персональну опіку і збили суперників з пантелику. Відтак наздогнали їх і за 5 хвилин до фінальної сирени повели у рахунку. У кінцівці буковинці забили вирішальні штрафні. Відзначилися у нашому складі вищезгадані троє баскетболістів, а також Костянтин Гребенюк.

Третій матч наші земляки поступилися господарям БК "Житомир", яких шалено підтримували вболівальники — 77:87. Тут гра йшла рівно і невідомо було до кінця, хто переможе. У заключні 2 хв житомиряни вирвалися вперед, а наші вже не змогли їх наздогнати.

Ці дві команди і вийшли з групи до фіналу. Там наші хлопці зіграють 23-24 квітня з переможцями іншої півфінальної групи — БК "Вам-Будом" (Івано-Франківськ) та "ДіДіБао" (Кам’янець-Подільський). Ці матчі відбудуться в Івано-Франківську і, сподіваємося, принесуть нашій команді медалі першої ліги.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
11-04-2016, 16:27