За вихідні на Буковині сталося 4 ДТП — двоє людей загинули

Новини Чернівців / кримінал
2 623
0
За вихідні на Буковині сталося 4 ДТП — двоє людей загинули

На автошляхах Чернівецької області почастішали дорожно-транспортні пригоди з участю пішоходів, велосипедистів.
За вихідні дні (12-13 листопада 2015 року) у ДТП постраждало четверо людей. Два дорожно-транспортні епізоди завершились трагічно.

Про це повідомляє прес-служба відділу безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності Національної поліції в Чернівецькій області.

Зокрема, у Тарашанах Глибоцького району 39-літній водій, керуючи автомобілем "Форд-Транзит", допустив наїзд на 54-літнього мешканця цього села. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер на місці ДТП.

У Вашківцях на Вижниччині не впоралась з керуванням жінка, що перебувала за кермом "Мерседеса-250". Автомобіль наїхав на 65-літнього велосипедиста. Травмованого вашківчанина було госпіталізовано до лікарні, де він помер.

У селі Остриця на Герцаївщин чернівчанин, керуючи автомобілем "Форд-Сьєрра", наїхав на 46-літнього пішохода. Результат ДТП — перелом обох ніг, струс мозку.

На автодорозі у селі Новий Киселів водій автомобіля "Ауді-80" наїхав на 38-літнього мешканця села. До лікарні швидкої медичної допомоги потерпілий потрапив з переломом гомілки, забоєм грудей та струсом мозку.

Працівники відділу безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Чернівецькій області звертаються до громадян з проханням бути обачними за кермом автомобіля, велосипеда, під час пішохідного руху, дотримуватись норм безпеки, не втрачати пильність на дорозі. Короткий світловий день, погодні умови, стан дорожнього покриття підвищують ризики, ймовірність виникнення аварійних ситуації.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

13:20
Майже 6,50 гривень за кіловат: хто платитиме за світло більше вже з 1 квітня 
13:06
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
13:00
Від початку року на Буковині у пожежах загинуло 11 людей
12:50
Мінітрактор чи мототрактор: що вибрати для вашого господарства?*
реклама
12:40
Смертельна ДТП на Буковині, у якій загинув пішохід: судитимуть водія авто
12:20
Курс валют у Чернівцях 31 березня
11:59
Коли до України прийде справжня весна: синоптикиня назвала дати
11:48
Вії вигину L: Чим вони відрізняються та як з ними працювати*
реклама

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
18 644
Дощі, прохолода і навіть сніг: погода на Буковині наступного тижня
8 594
Депутатка Чернівців заявила, що хтось дав вказівку на знищення Калинівського ринку
5 657
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 328
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
3 860
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
3 736
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
3 731
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 378
Мешканка містечка біля Буковини напала на жінку за зауваження щодо російської музики
3 257
У Чернівцях завтра перекриють завантажену вулицю: будуть обрізати дерева
2 313

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм