Найстаршому депутату Чернівецької облради запропонували йти на вибори від "Нашого краю", коли він сказав, що хоче йти від влади

Новини Чернівців / політика, влада / Місцеві вибори - 2015
1 725
0
Найстаршому депутату Чернівецької облради запропонували йти на вибори від "Нашого краю", коли він сказав, що хоче йти від влади

Депутат Чернівецької обласної ради Георгій Березовський під час останньої сесії привідкрив таємницю над деякими закулісними домовленостями влади і частини партій.

Про це повідомляє видання BukNews

Виступаючи з трибуни, директор Сторожинецького сільськогосподарського кооперативу "Колос" пан Березовський, зокрема, висловив жаль з приводу того, що не може балотуватися до нового складу ради від так званої партії влади. Попри те, що за майже півстоліття своєї депутатської діяльності завжди був, є і хоче бути надалі разом із владою.



Проте цього разу, за словами 80-річного громадського діяча, представник владної партії порадив йому балотуватися від "Нашого Краю", бо то також влада. Колеги по депутатському корпусу зустріли одкровення політика гучним дружнім сміхом.

- Але партія влади сказала, знаєш, йди туди, у "Наш Край", це тоже наш край, наше село...

Георгій Березовський не назвав прізвище свого владного співрозмовника, який відрекомендував йому партію "Наш Край", де повно колишніх регіоналів і тушок, провладною. Однак з огляду на те, що "Народний фронт" - партія прем'єр-міністра участі у місцевих виборах не бере, суто владною можна вважати тільки партію Президента – "БПП-Солідарність". В Чернівецькій області осередок партії очолює перший заступник голови Чернівецької ОДА Володимир Куліш.

Нагадаємо, першим кандидатом у депутати до Чернівецької обласної ради у виборах депутатів до місцевих рад, що відбудуться 25 жовтня 2015 року є екс-регіонал Михайло Гайничеру.

У списку також представлені старійшина депутатського корпусу, директор СГК "Колос" Георгій Березовський, директор обласного комунального підприємства "Центр комунального майна" Олександр Ванзуряк, голова профспілкової організації КП МТК "Калинівський ринок" Олександр Дерус, генеральний директор ТзОВ "Галс-ЛТД" Володимир Завадовський, кореспондент газети "Урядовий кур'єр" Світлана Ісаченко, головний лікар КУ "Новоселицька ЦРЛ" Валерій Калараш, заступник голови Чернівецької обласної ради Валентин Маніліч, голова Чернівецького обл.територіального відділення Антимонопольного Комітету України Віктор Мотуляк, головний лікар Сторожинецької ЦРЛ Матвій Плегуца, приватний підприємець Петро Ротар, директор ТОВ "Роднічок" Іван Семенюк, головний лікар Чернівецької обласної лікарні Володимир Ушаков та інші.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

23:54
Гороскоп на завтра 28 лютого: Тельцям - радісна новина, Стрільцям - щастя
23:37
Україна посилює боротьбу проти викрадення культурних цінностей
23:18
Як дожити до 100 років. Нове дослідження назвало чотири найважливіші чинники довголіття
22:57
За добу на фронті - 118 бойових зіткнень. На Покровському напрямку окупанти наступали понад 40 разів
22:42
Мобілізація 2025: що потрібно знати про бронювання працівників у березні
22:33
«Нові імена Буковини»: у Чернівецькому музеї презентують роботи юних митців
22:15
Магічний парад планет готує сюрприз для чотирьох знаків Зодіаку. Їхнє життя вже не буде колишнім
21:59
Туреччина готова розмістити миротворців в Україні – Bloomberg
21:37
Хмарність та невеликий дощ: якою буде погода на Буковині в останній день зими
21:16
На Буковині виділять 92 млн грн на допомогу людям у складних обставинах
20:59
Війна позбавила їх дому. До Чернівців прибув потяг із переселенцями - відео
ексклюзив
20:40
Безкоштовно вже не буде: ПриватБанк встановив нові тарифи на популярну послугу
20:20
Скандал у Чернівецькій ОВА: Запаранюк підписав заяву своєї заступниці на звільнення
20:01
В Україні порівняно з минулим роком значно здорожчав популярний овоч
19:40
"Це крик усіх мешканців": у мерії з'ясують, чи можна відкрити проїзд вулицею у центрі Чернівців
19:20
У Чернівцях військовим повернули важливу пільгу: у якій формі виплачуватимуть
19:00
Чернівчанка віддала вкрадені із могили захисника речі для забавки дитині
18:39
Для водіїв, які перевозили гуманітарну допомогу, змінилися правила перетину кордону: кому не дозволять виїзд
18:19
Підприємці просять відновити рух на вулиці у центрі Чернівців
17:57
На фронті відбулося майже 90 боїв: де ворог намагається прорвати оборону ЗСУ
17:49
У Чернівцях не буде водопостачання на одній з вулиць
17:19
Скандал у Чернівецькій ОВА: заступниця голови подала заяву на звільнення
17:04
"Це - факт!": ветеран прокоментував висловлювання заступниці голови Чернівецької ОВА
16:45
Шкідливі калорії: вживання цих продуктів із супермаркету негативно впливає на здоров'я
16:37
Ошукали на понад 230 тисяч гривень: двоє буковинців стали жертвами шахраїв
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм