Троє нелегалів з Туреччини доїхали до Буковини … в холодильнику

Новини Чернівців / новини
1 788
0
Троє нелегалів з Туреччини доїхали до Буковини … в холодильнику

Як повідомило видання "Район-Інфо", нещодавно троє громадян Сирії потрапили на територію Буковини дуже оригінальним способом – у рефрижераторі.

Вони проїхали так кілька країн, в контейнері для помідорів, і тільки в буковинській Магалі терпіти більше не змогли – стали самі стукати з холодильника і просити відпустити їх.

"Як розповів начальник сектору карного розшуку Новоселицького РВ УМВС Ігор Хімейчук, йому зателефонував директор автозаправної станції з Магали і повідомив, що в причепі однієї з фур на автостоянці, який закритий, хтось стукає у стінки і кричить. Коли відкрили причеп, з нього вилізли троє майже замерзлих чоловіків. Як пізніше з'ясувалося – громадяни Сирії. У причепі-рефрижераторі, на якому стояла турецька пломба, при температурі -4 -5 0С перевозили 21 тонну помідорів. Як заявив воді машини – він про "додатковий вантаж" не знав нічого, машину завантажували і пломбували в Туреччині. Правдивість його слів підтверджувало й те, що вода і етикетки від їжі, які знайшли у причепі, доводили, що нелегалів туди посадили в цій країні.

Цікаво, що машина щасливо минула митниці в Болгарії, Румунії, а прямувала вона аж в Білорусь". Зараз горе-мандрівники "гріються" в прикордонному загоні, з'ясовуються обставини.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Призначили керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП: він працював у Донецькій області
21 046
У Чернівцях зросте квартплата: яка компанія підвищила тариф
3 724
Депутати проголосували за звільнення заступника міського голови Юрія Лесюка
3 485
ДТП у Чернівцях: жінка збила чоловіка, який переходив дорогу
3 118
«Вірний син України»: на війні загинув воїн з Буковини Станіслав Чорней
3 056
До Чернівців призначили додатковий поїзд: Укрзалізниця оновлює літній графік
2 473
Ніколи не сказав, як страшно у пеклі війни: історія про загиблого на фронті Станіслава Чорнея
2 377
Навколішках і з прапорами: у Чернівцях провели в останню дорогу Марʼяна Чернея
2 263
Клічук наклав вето на рішення депутатів про звільнення Юрія Лесюка та скасування конкурсу директорів шкіл
2 177
Скандал із обранням директорів шкіл: депутати скасували проведення конкурсу
2 118