У Чернівцях уже 27 родин кримських біженців

Новини Чернівців
2 185
0
У Чернівцях уже 27 родин кримських біженців

У Чернівцях зареєстрували уже 27 кримських родин, які переїхали з півострова через військове вторгнення Росії.

Про це у мережі Facebook повідомила волонтер Леся Михайлюк.

"Станом на 12.00 29 березня 2014 року ми зареєстрували 27 кримських родин, які обрали наше затишне місто для тимчасового прихистку. Загалом це 64 особи (40 дорослих і 24 дитини). Наші гості проживають у оселях буковинців та готелях міста. Всі вони забезпечені продуктами, одягом та предметами першої необхідності", - повідомила Л. Михайлюк.

Читайте також: Біженці у своєму домі

"Волонтери консультують кримчан з питань отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації. Завдяки плідній співпраці із департаментом соціального захисту населення всі питання вирішуються оперативно. Волонтери-медики здійснюють супровід осіб, які потребують постановки на облік. Дві кримчанки вже стали на облік по вагітності у жіночій консультації, троє дітей – на диспансерний облік. Майбутні мами отримали вітаміни та займаються на спеціальних курсах", - повідомила волонтер.

"Майже всі діти влаштовані до шкіл та дошкільних закладів.Щоденно волонтери здійснюють моніторинг потреб наших гостей та працюють над їх вирішенням", - додала вона.

Водночас, волонтерка повідомила, що потребують кримські родини.

"Потрібне житло для родини з двома маленькими дітьми (одній всього місяць) в Сторожинецькому районі (бажано с. Михальча), так як голова родини вже знайшов роботу в цьому селі; будемо раді прийняти будь-які пропозиції стосовно працевлаштування чоловіків та жінок; постійно потрібні харчі, канцтовари, предмети побутової хімії та особистої гігієни. Будемо вдячні за будь-яку надану допомогу", - повідомила Леся Михайлюк.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
17 858
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
10 555
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 166
П'ятиповерхову будівлю "Укрпошти" у Чернівцях не змогли продати
9 476
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
7 347
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
6 542
«Танці допомогли звикнути до протеза»: ветеран відкрив у Чернівцях школу танців
6 439
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
5 494
Завтра у Чернівцях попрощаються із двома загиблими військовими
5 250
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
4 886


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.