Директора земельного департаменту знову не обрали, бо Бешлей захворів

Новини Чернівців / топ новини
2 711
0
Директора земельного департаменту знову не обрали, бо Бешлей захворів


Конкурс на заміщення вакантної посади директора земельного департаменту Чернівців у четвер не відбувся, бо на нього не з’явився єдиний претендент – депутат міськради Володимир Бешлей.

Про це журналісту molbuk.ua повідомив заступник міського голови Олександр ПАСКАР, який очолює конкурсну комісію.

За словами посадовця, Бешлей захворів, і попередив про це працівників відділу кадрів.

"Він сьогодні зателефонував до відділу кадрів та повідомив, що захворів. Тому, в принципі, він повинен надати документ про підтвердження хвороби. Він просив перенести дату конкурсу", - повідомив Паскар.

Щодо дати, на яку переноситься проведення конкурсу, наразі нічого невідомо.

"Це рішення маємо прийняти до середи", - сказав О. Паскар.

Водночас, за словами чиновника, якщо Бешлей не надасть міськраді довідку про хворобу, ратуша буде зобов’язана оголошувати новий конкурс на заміщення посади директора земельного департаменту.

Нагадаємо, Володимир Бешлей є єдиним, хто подав заявку на конкурс на заміщення посади директора земельного департаменту.

У грудні міськрада не змогла провести відповідний конкурс на заміщення вакантної посади через відсутність претендентів.

У жовтні на два тижні виконувачем обов’язків керівника департаменту призначили депутата від "Нашої України" Володимира Бешлея. Однак його керівництво не сподобалося працівникам департаменту, бо йому "варто бути більш людяним".

У жовтні депутата міської ради від Партії регіонів Володимира Ніконова відсторонили від посади керівника земельного департаменту через службове розслідування за поданням депутата й голови земельної депутатської комісії Олексія Редька.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Над Буковиною фіксували 11 ворожих БПЛА, з них два влучили в енергооб’єкт, - Осипенко
70 486
Мільйони гривень – за рік: хто з посадовців Буковини отримує рекордну зарплату
38 847
Ранкова ДТП у Чернівцях на вулиці зі жвавим трафіком, рух ускладнений
34 013
У Чернівцях апеляція за позовами ТЦК масово скасовує рішення судів щодо фіктивних розлучень
25 222
У Чернівецькій ОВА облаштовують входи до ліфта: прорізи роблять на місці вікон
25 035
Росіяни масовано атакували дронами захід України: стали відомі наслідки
24 481
Нічна атака РФ: 172 ударні дрони по Україні, є влучання
24 118
Що категорично заборонено продавати на ринках в Україні: список продуктів
24 009
Тут обірвалися сотні доль: на Буковині вшановують пам’ять загиблих в урочищі Варниця
22 122
Ворожі дрони над Буковиною та викриття банди організаторів підпільного казино. Головні новини
21 751