Прокурор Павлюк похвалив буковинців за толерантність

Новини Чернівців / політика, влада
2 101
0
Прокурор Павлюк похвалив буковинців за толерантність

Прокурор Чернівецької області Павло Павлюк у своєму зверненні до буковинців нагадав, що менше тижня залишається до запровадження закону "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань".

Прокурор похвалив буковинців за толерантність: "Буковинці вкотре підтвердили свою толерантність і здатність до компромісу. Завдяки плідному переговорному процесу мітингувальники звільнили приміщення Чернівецької обласної державної адміністрації, яку 24 січня захопили деякі радикально настроєні особи. Таким чином буковинці зробили ще один крок для того, щоб цей Закон був застосований, а учасники протестів - звільнені від кримінальної відповідальності".

Також Павло Павлюк застеріг "громадян від вчинення нових кримінальних правопорушень, зокрема, створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань, організації масових заворушень тощо, адже на них положення згаданого Закону не поширюватиметься".

Нагадаємо, опозиція називає цей документ законом про заручників.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.