Коли таке було, щоб віче ініціювала влада? - Бурбак

Новини Чернівців / політика, влада
3 323
0
Коли таке було, щоб віче ініціювала влада? - Бурбак

Народний депутат від ВО "Батьківщина" Максим Бурбак вважає обурливим те, що народне віче на Буковині ініціює влада.

- Мене обурило те, що віче ініціював губернатор, - сказав нардеп на прес-конференції. - Коли таке було, щоб влада скликала народне віче? Ініціатива має йти від народу.

За даними М.Бурбака, ініціатива провести в регіонах масові заходи на підтримку європейської інтеграції виходила з адміністрації прези дента Януковича. В Івано-Франківській області, розповів нардеп, підписи людей збирають тишком-нишком. Натомість Михайло Папієв любить помпезність і вирішим провести віче.

- Потім Папієв схаменувся, зрозумів, що перегнув, і списав ініціювання віча на громадські організації, чого насправді не було, - переконаний М.Бурбак. - Насправді це відпрацювання вказівки з Києва.

За даними Нардепа, райони отримали рознарядки привезти 3-го листопада в Чернівці по 500-600 людей, яких привезуть шкільні автобуси. Прийдуть чиновники під розпис, викладачі приведуть студентів.

Максим Бурбак не розуміє доцільності проведення такого заходу у нашій області.

- Буковинці і так є європейцями, їх не треба агітувати за вступ до ЄС, - каже депутат. - Краще хай влада агітує мешканців Сходу України, Криму. У нас віче треба проводити, але з іншими питаннями. Наприклад, з чим ми йдемо до Європи, чи виконуємо їхні вимоги, зокрема щодо припинення політичних переслідувань і звільнення політв’язнів.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
22 897
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
14 418
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 995
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 480
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 665
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
8 625
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 263
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 856
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 704
Два закарпатські села потрапили до переліку найкращих туристичних сіл світу
6 358


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.