Музиканти виступили проти будівництва міні-ГЕС на Черемоші

Новини Чернівців
2 668
0
Українські музиканти виступили проти будівництва мережі міні-гідроелектростанцій на західноукраїнських річках. Вчора, 11 лютого у Будинку культури села Ільці Верховинського району виступив гурт “Перкалаба” з Івано-Франківська. Безкоштовний концерт музиканти дали на підтримку ініціативи “Врятуймо Черемош”.

На їхню думку, будівництво призведе до порушення екологічного балансу на річках.

- На даний момент в Карпатах розпочалось будівництво кількох міні-ГЕС, зокрема на притоках річки Черемош, - каже активістка руху “Врятуймо Черемош” Софія Ступко. - Ідея будівництва подібних електростанцій у країні, яка продає більше 50% виробленої електроенергії, є абсурдною, а тим більше, якщо йдеться про такі легендарні річки як Черемош.

Перед виступом “Перкалаби” активісти руху зібрали більше сотні підписів проти будівництва міні-ГЕС на Черемоші.

Нагадаємо, раніше говорилося і про будівництво 20-ти міні-ГЕС на річках Чернівецької області.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 973
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 981
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 502
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 050
Підготовка до можливих паводків на Буковині та справні системи оповіщення: про що говорив Осипенко з головами громад
7 024
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 879
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 516
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 633
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 355
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 339