На Буковині контрабандисти везли цигарок на 290 тисяч гривень

Новини Чернівців / кримінал
2 040
0
У п'ятницю, 7 жовтня, у Сокирянському районі Чернівецької області на польовій дорозі неподалік від одного з прикордонних сіл співробітники СБУ спільно з прикордонниками затримали вантажівку, що перевозила велику партію цигарок виробництва Молдови.

Про це повідомили прес-центрі СБУ.

У кузові вантажівки правоохоронці виявили 73 коробки з цигарками іноземного виробництва. Водій не мав товаросупровідних документів на підакцизний товар.

Орієнтовна вартість вантажу (36500 пачок сигарет) – понад 290 тисяч гривень.
Автомобіль затримали, товар вилучили та передали до обласної митниці для прийняття процесуального рішення.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.