У Вижниці площу назвали іменем художника з Парижа

Новини Чернівців / суспільство
2 476
0
Сесія Вижницької міськради днями прийняла рішення назвати площу в центрі Вижниці іменем Темістокля Вірсти, художника європейського значення, який нині живе і творить у Парижі. А народився і проживав перед Другою світовою війною він у Вижниці. У 90-их роках минулого століття Темістокль Вірста на запрошення уряду України експонував свої твори не лише у Києві, а й усіх обласних центрах. Його нагороджено орденом “За заслуги” та Міжнародною премією за визначний внесок у розвиток мистецтва.

- Темістокль Вірста постійно підтримує зв’язки з рідним краєм, зокрема, з нашою школою, - розповідає Володимир Ворончак, заслужений майстер народної творчості України, директор Вижницької художньої школи. – Так, у школі створено клас-музей видатного художника. Це справжня скарбниця духовності. Незважаючи на поважний вік пан Вірста досі виставляється у художніх салонах Парижа та багатьох країнах Європи і США.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 203 193
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
121 353
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 765
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
16 935
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 204
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 629
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
13 986
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 593
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 748
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
10 816