ПР назвала заяву «Батьківщини» щодо голови Заставнівської РДА провокацією

Новини Чернівців / політика, влада / кримінал
2 739
0
Партія регіонів назвала провокацією заяву ВО "Батьківщина" про випадок побиття людей, який нібито стався у Заставнівському районі Чернівецької області начебто за участі голови місцевої державної адміністрації.

"Застосовуючи свої брудні маніпулятивні технології, наші політичні опоненти намагаються з максимальною ефективністю для себе використати цей інцидент для дискредитації нашої політичної сили, звинувачують Партію регіонів нібито у приховуванні даного факту від ЗМІ та громадськості", - йдеться у заяві ПР.

"Партія регіонів обурена цією провокацією. У своїй політичній діяльності ми сповідуємо принципи відкритості та прозорості, рівності всіх перед правосуддям. Ми вважаємо неприпустимим, коли порушники закону та людської моралі намагаються врятуватися від покарання, прикриваючись своїм чиновницьким статусом чи партійним квитком. На відміну від БЮТ, у нас немає і ніколи не буде досвіду рятування високопосадових негідників, які свого часу організовували полювання на людину, забили її до смерті, а потім за підтримки одного всім відомого колишнього міністра внутрішніх справ намагалися вдавати з себе жертв озброєного нападу.

Ми звертаємося до Генеральної Прокуратури, Міністерства внутрішніх справ України із закликом оперативно вжити необхідних заходів, забезпечити ґрунтовне вивчення та перевірку викладеної у пресі інформації й у випадку її підтвердження притягти до передбаченої Законом відповідальності всіх винних у протиправних діях – незалежно від партійної приналежності та займаних посад".

Заяву розміщено на офіційному сайті ПР.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
36 406
На Буковині рятувальники виловлювали гадюку та ліквідовували гніздо шершнів
13 603
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 172
Відключення світла взимку: список речей, які українцям варто купити вже зараз
9 476
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 234
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 267
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
6 216
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
5 414
Дністер стрімко міліє: до Хотина приїхала делегація з Молдови через критичну ситуацію
4 766
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
4 383