
Фото ілюстративне
У Глибоцькій територіальній громаді завершилися конкурсні відбори директорів шкіл. Обрали нових очільників й очільниць у п’ять навчальних закладів.
Про це сповістили на фейсбук-сторінці громади, пише molbuk.ua.
Новими директорами стали:
Дмитро Глобак у опорному закладі освіти "Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради";
Олена Гафа у Стерченському ліцеї Глибоцької селищної ради;
Ганна Бодя в Опришенському ліцеї Глибоцької селищної ради;
Василь Каменюк у Черепковецькому ліцеї Глибоцької селищної ради;
Василь Гумельник у Димківському ліцеї Глибоцької селищної ради.






"Кожен із вас пройшов непростий конкурсний відбір, продемонстрував фаховість, управлінське мислення та бачення розвитку своїх закладів. Це той фундамент, на якому будуватиметься подальша робота шкіл", – зазначили в дописі громади.
Раніше molbuk.ua повідомляв, що у Чернівцях обрали нових директорів до 21 школи.
Авторка - Ольга Фортельна
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram






