DataLife Engine > Новини Чернівців / освіта > У громаді на Буковині призначили нових директорів: хто яку школу очолить

У громаді на Буковині призначили нових директорів: хто яку школу очолить

директор школи

Фото ілюстративне

У Глибоцькій територіальній громаді завершилися конкурсні відбори директорів шкіл. Обрали нових очільників й очільниць у п’ять навчальних закладів.

Про це сповістили на фейсбук-сторінці громади, пише molbuk.ua.


Новими директорами стали:

Дмитро Глобак у опорному закладі освіти "Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради";
Олена Гафа у Стерченському ліцеї Глибоцької селищної ради;
Ганна Бодя в Опришенському ліцеї Глибоцької селищної ради;
Василь Каменюк у Черепковецькому ліцеї Глибоцької селищної ради;
Василь Гумельник у Димківському ліцеї Глибоцької селищної ради.

директори шкіл

директори шкіл

директори шкіл

директори шкіл

директори шкіл

директори шкіл
"Кожен із вас пройшов непростий конкурсний відбір, продемонстрував фаховість, управлінське мислення та бачення розвитку своїх закладів. Це той фундамент, на якому будуватиметься подальша робота шкіл", – зазначили в дописі громади.

Раніше molbuk.ua повідомляв, що у Чернівцях обрали нових директорів до 21 школи.

Авторка - Ольга Фортельна

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram











Повернутися назад