Два проміле алкоголю у крові: на Буковині водійку зупинили під час комендантської години

Новини Чернівців
604
0
Два проміле алкоголю у крові: на Буковині водійку зупинили під час комендантської години


У Годилів вночі патрульні зупинили автомобіль Fiat, який рухався під час комендантської години.

Про це повідомляє патрульна поліція Чернівецької області.


Під час перевірки інспектори помітили у 31-річної водійки ознаки алкогольного сп’яніння. Жінка пройшла огляд на місці зупинки - результат показав 2,04 проміле, що більш ніж у десять разів перевищує допустиму норму.

На керманичку склали адміністративні матеріали, зокрема за керування транспортом у стані сп’яніння.

Правоохоронці закликають не сідати за кермо напідпитку - це створює небезпеку і для водія, і для всіх учасників руху.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10