Два проміле алкоголю у крові: на Буковині водійку зупинили під час комендантської години

У Годилів вночі патрульні зупинили автомобіль Fiat, який рухався під час комендантської години.
Про це повідомляє патрульна поліція Чернівецької області.
Під час перевірки інспектори помітили у 31-річної водійки ознаки алкогольного сп’яніння. Жінка пройшла огляд на місці зупинки - результат показав 2,04 проміле, що більш ніж у десять разів перевищує допустиму норму.
На керманичку склали адміністративні матеріали, зокрема за керування транспортом у стані сп’яніння.
Правоохоронці закликають не сідати за кермо напідпитку - це створює небезпеку і для водія, і для всіх учасників руху.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад