DataLife Engine > Новини Чернівців > Два проміле алкоголю у крові: на Буковині водійку зупинили під час комендантської години

Два проміле алкоголю у крові: на Буковині водійку зупинили під час комендантської години

Два проміле алкоголю у крові: на Буковині водійку зупинили під час комендантської години


У Годилів вночі патрульні зупинили автомобіль Fiat, який рухався під час комендантської години.

Про це повідомляє патрульна поліція Чернівецької області.


Під час перевірки інспектори помітили у 31-річної водійки ознаки алкогольного сп’яніння. Жінка пройшла огляд на місці зупинки - результат показав 2,04 проміле, що більш ніж у десять разів перевищує допустиму норму.

На керманичку склали адміністративні матеріали, зокрема за керування транспортом у стані сп’яніння.

Правоохоронці закликають не сідати за кермо напідпитку - це створює небезпеку і для водія, і для всіх учасників руху.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад