У селі на Буковині авто вилетіло в кювет: водія забрали до лікарні

Новини Чернівців / пригоди
1 694
0
У селі на Буковині авто вилетіло в кювет: водія забрали до лікарні


У селі на Буковині авто вилетіло в кювет. Унаслідок аварії - водія госпіталізували.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.


Як стало відомо, аварія сталася 28 травня у селі Байраки. За попередніми даними, 39-річний житель села Тернавка, керуючи автомобілем "Fiat Doblo", не впорався з керуванням, унаслідок чого транспортний засіб з’їхав у кювет.

Водій отримав тілесні ушкодження. Медики госпіталізували його до лікарні.

Автомобіль вилучено. Досудове розслідування триває.



Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10