
Фото molbuk.ua
Вже невдовзі у Чернівецькій ОВА запрацює ліфт. Його встановили у внутрішньому дворі будівлі. Роботи майже завершені, залишилося вставити скло.
Про це molbuk.ua повідомив директор комунального підприємства "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальної громади" Анатолій Федорук.
Як розповів чиновник, у ліфті, згідно з проєктом, має бути панорамне скло. Проте, за технологією, для його встановлення потрібна температура повітря не менше +10 градусів. Зараз, у мінусову температуру, такі роботи виконувати немає змоги, тож їх відтермінували.

"Та загалом усе йде за планом. Щойно потепліє, у ліфті встановлять скло, і ним можна буде користуватися", - запевнив Анатолій Федорук.

За словами Анатолія Федорука, до ліфта передбачений вхід у двір із вулиці Котляревського.
"Щоби був доступ для всіх людей із інвалідністю, а також для працівників. Адже серед наших працівників є чимало людей з інвалідністю. Це не тільки для того, щоби чиновники возили свої персони. Бо коли обговорюється це питання, часом закидають, що це, мовляв, чиновники не хочуть ходити по сходах. Та насправді такий ліфт - це потреба часу, бо, на жаль, зараз такий складний час, коли стає все більше людей із інвалідністю", - додав Анатолій Федорук.


Як повідомив посадовець, загальна вартість ліфта - близько 5 мільйонів гривень.
Нагадаємо, облаштування у Чернівецькій ОВА почали у 2024 році. Але роботи зупинилися.
На встановлення ліфта була розроблена проєктна документація, але наприкінці її не погодили у міністерстві культури.
Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальної громади звернулася до суду з цього приводу.
Відомо, що Чернівецька міська рада розробляла документи для встановлення ліфта.
Раніше повідомлялося, що ліфти у Чернівецькій міській раді та Чернівецькій ОВА встановлюють для маломобільних верств населення.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram







