Альтанки та мангали безкоштовно: у двох лісництвах облаштували рекреаційні пункти

Новини Чернівців
6 015
0
Альтанки та мангали безкоштовно: у двох лісництвах облаштували рекреаційні пункти


Три рекреаційні пункти відкрили цього року у лісництвах на Буковині. Усі вони облаштовані як сучасні зони для комфортного та безпечного відпочинку.

Про це повідомляє Подільський лісовий офіс.



Тут є альтанки, вбиральні, мангали, урни для сміття, дитячі майданчики, місця для паркування автівок. Простір облаштовано відповідно до вимог безбар’єрності.





















Два з новостворених рекреаційних пункти працюють у Сокирянському лісництві, ще один – у Ломачинецькому. Його здадуть в експлуатацію вже незабаром.

Щоб простори були максимально доступними, їх розташовують у лісових масивах поблизу громад та основних доріг. Відпочивати тут можна безкоштовно. Однак людей просять не залишати після себе сміття.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10