"Збираємо, наче конструктор Лего": як у Чернівцях облаштовують головну ялинку - фото

Новини Чернівців / фоторепортаж
2 870
0

Фото molbuk.ua

У Чернівцях триває монтаж головної різдвяно-новорічної ялинки міста.

Її облаштовують на Соборній площі поблизу скверу Вишиванки, пише molbuk.ua



Вже встановили каркас, укріпили його бетонними опорами. Тепер на штучне дерево чіпляють гілки. Зокрема, ось так виглядало дерево вчора ввечері, 30 листопада.











Цього року монтажем ялинки вперше займається МКП "Міськсвітло". Його керівник Андрій Шалєєв зізнається: хоча це і перший такий досвід, але після заміни електроопор на відремонтованих ділянках вулиці Руської працівникам уже нічого не страшно.

"Після вулиці Руської ми вже можемо хоч космодром облаштувати в Чернівцях, - жартує Андрій Шалєєв. - А взагалі ялинка - це такий собі конструктор Lego для нас. Ми виконуємо технічну роботу. Як воно вийде - побачимо".

Працівників підприємства консультує багаторічна дизайнерка головної ялинки міста Наталія Бордіян. Під її керівництвом будуть чіпляти також 3D-гірлянди.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях усе ж таки встановлять головну ялинку міста. Кошти на неї та на прикраси не витрачатимуть, усе візьмуть із минулих років. Зокрема, ще у 2020 році місто придбало штучну ялинку заввишки 20 метрів, її тепер і встановлять. А ще раніше були куплені 3D гірлянди, ними дерево прикрасять.

Тим часом управління культури готує нову новорічну фотозону у скандинавському форматі. Її розташують на Центральній площі, де раніше стояв хрест. І штучна ялинка, і ця фотозона мають бути встановлені до свята Миколая, тобто до 6 грудня.

Роботи зі встановлення ялинки розпочалися 26 листопада.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
75 105
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
42 146
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 369
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 753
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 649
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 688
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
16 179
Сусіди відчули запах диму: у багатоповерхівці в Чернівцях сталася пожежа
10 309
На обстеження даватимуть дві тисячі: що потрібно знати про програму "Скринінг 40+"
8 275
Пункти пропуску «Кельменці - Ларга» та «Вашківці - Гріменкуець» оформлюватимуть автобуси
7 705