У Чернівецькому тролейбусному управлінні розповіли, за що контролери отримують премії

Новини Чернівців
7 185
0

Фото ілюстративне

Контролери Чернівецького тролейбусного управління до зарплати отримують премії за свою роботу.
Про це на сесії міської ради розповів начальник Чернівецького тролейбусного управління Петро Лисак.



Депутатка міської ради Ганна Скорейко поцікавилася, чи отримують контролери премії за складання певної кількості протоколів і чи є у них план.

Читайте також: Що робити, якщо контролер у тролейбусі нахамив: у міській раді Чернівців пояснили, куди звертатися

Керівник ЧТУ пояснив, що контролери отримують премію від проведених транзакцій у тролейбусах та комунальних автобусах.

"Вони отримують премію від транзакцій. У нас є різниця. Ми бачимо, скільки людей провезли по автоматичному підрахунку пасажирів і скільки людей "завалідувалося". Бачимо відсоток втрат, де і на яких маршрутах не було оплат. І відповідно від цього вони отримують зараз премію", - сказав Петро Лисак.



Раніше у ЧТУ розповіли, що у службі контролю працює 28 людей. У ЧТУ переконували, що на контролерів рідко отримують скарги.

Інспектори з контролю пасажирських перевезень працюють на всіх маршрутах. У січні 2024 пасажирами в комунальному транспорті здійснено понад мільйон поїздок. При цьому, кількість безквиткових пасажирів не зросла. В середньому в день контролерами фіксується 110 адміністративних правопорушень.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині втретє згоріли дуби, висаджені на честь полеглих захисників
19 462
У Чернівцях дитину залишили саму в авто під час спеки: її врятували патрульні
11 863
Що приховує найдавніша частина Чернівців: історія Нижнього міста - відео
11 088
Додому – після років неволі. Троє буковинських воїнів повернулися з російського полону
8 762
У селі на Буковині сталася масштабна пожежа: згоріли будинок та автомобіль
7 997
Прокуратура через суд взялася захищати найстарішу церкву Чернівців
7 002
У водоканалі Чернівців поскаржилися на будинки, де найчастіше засмічується каналізація
6 829
Воїни 82 Буковинської бригади отримали державні нагороди від Зеленського
6 520
Мільйон гривень за неіснуючий проєкт: посадовці заробили на реконструкції ліцею на Буковині
5 983
Завтра у Чернівцях проведуть в останню дорогу воїна В’ячеслава Василика
5 475