Чиновника Чернівецької ОДА, якого підозрюють у хабарі, помітили в Києві біля офісу бізнесмена Павлюка – відео

Новини Чернівців / гаряча тема
6 012
0

Журналісти-розслідувачі Bihus info помітили чиновника Чернівецької обласної державної адміністрації Юрія Мінька поблизу офісу таємничого бізнесмена Іллі Павлюка.

Про це йдеться у новому розслідуванні журналістів, яке презентували 12 липня.



У передачі йдеться, що 2 червня поблизу офісу Іллі Павлюка його брат Василь зустрівся з Інною та Юрієм Міньками.

Читайте також: Хто такий Юрій Мінько з Чернівецької ОДА, якого підозрюють в отриманні хабаря 600 тис грн

"Вони із Чернівців. Інна Мінько у 2020 році балотувалась у депутати Чернівецької обласної ради від "Слуги народу". А Юрій нещодавно вийшов із СІЗО. Як пишуть регіональні ЗМІ, його затримала СБУ за підозрою в розкраданні грошей на ремонт доріг Чернівецької області. Учасники схеми вимагали у підрядника відкат з перерахованих за ремонт доріг бюджетних грошей", – розповіли у своєму сюжеті журналісти.

Іншого дня розслідувачі помітили під офісом людину, схожу на чернівчанина Юрія Савчука.

"Цього чоловіка у ЗМІ називають автодиллером, пов’язаним із кримінальним світом. У минулому році він нібито теж вийшов із СІЗО, де пробув кілька місяців, після того, як Нацполіція запідозрила його у причетності до схеми з викраданням елітних автівок", – розповіли журналісти.



Раніше повідомлялося, що народну депутатку від фракції "Слуга народу" Олену Лис з Чернівців поряд з десятками інших депутатів цієї фракції журналісти помітили в офісі таємничого бізнесмена Іллі Павлюка.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
38 248
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 274
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
15 122
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
11 395
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
8 019
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 446
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
5 986
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
5 560
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 331
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
4 086


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.