Куди поділась австрійська бруківка: мер Чернівців заявив, що справою зацікавилась СБУ

Новини Чернівців
6 768
0
Куди поділась австрійська бруківка: мер Чернівців заявив, що справою зацікавилась СБУ

У Чернівцях частину австрійської бруківки з вулиці Руської використали для ремонту вулиці Переяславської, залишки знаходяться на території комунального підприємства "МіськШЕП".

Як повідомляє molbuk.ua, про це міський голова Роман Клічук повідомив сьогодні у прямому ефірі на своїй сторінці у Facebook.



Зокрема, відповідаючи на запитання щодо австрійської бруківки, мер зауважив, що цим питання активно цікавляться мешканці міста.

"Я хочу повідомити, що це знаходиться під контролем міської влади. Ще на початку лютого такі доручення давалися. По комісії, яка була створена – вона виїхала на перевірку. Насправді уся бруківка, яка знімалася з вулиці Руської, спочатку перебувала на складах на території МіськШЕПу, а потім її використали при ремонті вулиці Переяславської. Всі залишки, які не були використані для ремонту Переяславської, зберігаються на території МіськШЕПу", – сказав Клічук.

Водночас міський голова сказав, що справою щодо австрійської бруківки займається СБУ та поліція.

"Тому, хочу запевнити, що ми перерахуємо практично всю бруківку, а потім вже дамо відповідь, чи кудись її відвозили, чи не відвозили", – додав посадовець.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 326
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 420
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
5 871
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 607
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 107
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 639
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 555
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 485
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 993
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 472