Кіномистецький центр у Чернівцях став комунальним закладом

Новини Чернівців
1 086
0
Кіномистецький центр у Чернівцях став комунальним закладом


Кіномистецький центр імені І. Миколайчука став комунальним підрприємтвом.

На сесії міської ради його передали на баланс управління культури, пише molbuk.ua.



Водночас за словами начальниці управління культури ситуація із кіномистецьким центром наразі критична. Його нема за що опалювати.

“Минулими роками за опалення приміщення сплачував підрядник. Зараз є проблеми з оплатою, бо ще остаточно не оформлені всі документи. А приміщення не можна не опалювати, бо на вулиці мінусова температура. Ми будемо звертатися до теплокомуненерго, щоби вирішили цю проблему”, - зазначила Юлія Сафтенко.

За її словами, для оплати за комунальні послуги закладу знадобиться понад 2,5 мільйони гривень. Ці кошти теж необхідно виділити з міського бюджету.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.