Дотації на худобу і нові пункти пропуску: що обіцяють у своїх програмах кандидати 202 округу

Новини Чернівців / топ новини
2 498
0
Дотації на худобу і нові пункти пропуску: що обіцяють у своїх програмах кандидати 202 округу

Кандидати у народні депутати на виборчому окрузі №202 з центром у Сторожинці дають своїм виборцям обіцянки здебільшого соціального характеру або такі, що стосуються покращення інфраструктури регіону.

Про це йдеться у публікації газети "Молодий буковинець", яка проаналізувала передвиборчі програми кандидатів цього округу.



Чинний сільський голова Великого Кучурова і кандидат у нардепи від округу №202 Василь Тодеренчук зазначив у своїй програмі про наміри покращити інвестклімат в Сторожинецькому, Кіцманському, Путильському та Вижницькому районах.

Микола Орендович має намір "забезпечувати участь Буковини у програмах ЄС з розбудови загальноєвропейської транспортної мережі". А керівник управління захисту економіки Нацполіції Іван Тичина обіцяє забезпечувати "приборкання кланової олігархії".

Кандидат Петро Фрей вважає, що парламент має обмежити ввезення м’ясо-молочної продукції, а також ухвалити закон про надання субсидій для вирощування великої рогатої худоби. Ще в його планах – сприяти виділенню грошей на ремонт і будівництво доріг Буковини та відкрити пропускні пункти на кордоні з Румунією в селах Руська та Шепіт.

Чинний нардеп Іван Рибак запевнив у своїй програмі, що йому не соромно подивитися в очі своїм виборцям і він добре знає про всі проблеми округу, які необхідно вирішити. При цьому, він не перелічує їх.

Кандидат від партії Порошенка Олександр Курчанко обіцяє створити на території Буковини транскордонний логістично-торгівельний хаб.

А представник "Батьківщини" Андрій Маковей вважає, що Буковина має користуватися своїм географічним розташуванням, залучаючи гроші в рамках транскордонного співробітництва у системі регіонального розвитку.

Кандидат-самовисуванець Михайло Мангер планує зобов’язати всіх осіб, які мешкають на території держави, вчити українську мову.

Про дороги Буковини, розвиток "зеленого туризму" й відкриття нових пунктів пропуску у своїй програмі пише кандидат від "Слуги народу" Максим Заремський.

Схожі обіцянки дає і екс-голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, якого на виборах висунула партія "Сила і честь". Він обіцяє збільшувати робочі місця у селах та домогтися введення в експлуатацію пункту пропуску "Красноїльськ" та будівництва пункту пропуску "Руська" Чернівецької обласної митниці, надання пункту пропуску "Шепіт" статусу міжнародного.

Читайте також: Колія до Кам’янця і траса до Відня: що обіцяють кандидати у нардепи у Чернівцях

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
В Україні можуть зняти бронь з працівників: кого торкнеться нова мобілізація
24 439
Відомий музикант Іван Кавацюк досі у реанімації: буковинців закликають допомогти
13 547
50 років на сцені: у Чернівцях відбудеться ювілейний концерт Павла Дворського
11 833
У центрі Чернівців на місяць обмежать рух на ключовому перехресті
7 764
Перекриття руху в центрі Чернівців та чемпіонство «Буковини» в Першій лізі: головне за добу
6 878
Клас, де всі свої. Як навчаються діти з особливими освітніми потребами у школах Чернівців - відео МБ
6 837
Говерлу видно з Буковини: мешканці діляться унікальними світлинами
6 318
У Чернівцях вшанували Миколу Федорука: рік без багаторічного мера
6 184
«Понад пів тонни борошна щодня»: «МБ» побував за лаштунками пекарні у Чернівцях - фото, відео
5 859
Вже зовсім скоро: коли українці відзначатимуть День матері у 2026 році
4 316