«Точка Зору»: поки що не виглядає так, що Верховний Суд буде незалежним і здатним формувати незалежну практику – Жернаков

Новини Чернівців / новини
1 097
0
«Точка Зору»: поки що не виглядає так, що Верховний Суд буде незалежним і здатним формувати незалежну практику – Жернаков

Про найдовший законопроект в історії українського парламенту, який є частиною судової реформи, новий Верховний Суд, відкритість судових процесів, "кочегарів зради", а також кадрову політику найвищої судової інстанції та реакцію міжнародних інституцій на законопроект йтиме мова сьогодні, в програмі "Точка Зору" на Телеканалі ТВА о 21:00.

Гість – директор фундації DEJURE, головний експерт з питань судової реформи Реанімаційного Пакету Реформ – Михайло Жернаков.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Міла Куніс народилася не Мілою: справжнє ім’я актриси та історія її будинку у Чернівцях
10 321
«Тіньовий куратор» нардепів від «Слуги народу» з Буковини тікав із місця ДТП
5 770
Місцями можна перейти вбрід: показали разючі зміни Дністра на Буковині
4 831
На Буковині зустрінуть захисника, який чотири роки був у полоні
3 322
На рідну Буковину "на щиті" повертається захисник Степан Малайко
3 074
«Він живий, але потрібна евакуація»: на Буковині "волонтерка" ошукала родини зниклих військових
2 547
У Чернівцях сталася масштабна пожежа: палав будинок - відео
2 495
На Буковині попрощаються з відважним захисником, який загинув у боях
2 128
Зі стравами з печі, виставками живопису та концертом: у Чернівцях триває фестиваль ветеранської культури
2 081
Місцеві можуть подешевшати, а привізні – здорожчати: скільки у Чернівцях коштують кавуни
1 935