Депутат Продан попросив вибачення у чернівчан через свій жест із середнім пальцем

Новини Чернівців / політика, влада
3 404
0
Депутат Продан попросив вибачення у чернівчан через свій жест із середнім пальцем

Депутат Чернівецької міської ради, керівник фракції "Рідне місто" Василь Продан попросив вибачення у чернівчан за свою неетичну поведінку з демонстрацією середнього пальця міському голові Чернівців перед телекамерами.

Про це Продан написав на власній ФБ-сторінці, пише molbuk.ua



Зокрема, він попросив вибачення у "чернівчан, журналістів і колег", а свій непристойний жест депутат пояснив "емоціями, які вирували у сесійній залі".

"Прошу вибачення у чернівчан, журналістів та колег за неетичну поведінку під час останньої сесії. Зрозуміло, що добігав кінця другий сесійний день поспіль, багато людей у залі, безліч питань. Але які емоції не вирували б у сесійній залі, необхідно завжди поводити себе стримано, коректно та взаємоввічливо", - написав Продан у соцмережі.

Нагадаємо, інцидент з демонстрацією депутатом "Рідного міста" середнього пальця стався учора під час дискусій на черговій сесії міськради.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Результати не потішили: назвали п'ятірку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найнижчі бали
7 715
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
5 395
"У засвіти йдуть найкращі": у ДТП загинув боєць Нацгвардії Олексій Сороцький
4 271
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 326
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 002
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
2 840
Закликали чинити опір ТЦК: у Чернівцях СБУ затримала двох провокаторів
2 824
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
2 640
На Буковині директор ліцею розтратив кошти, виділені на ремонт гуртожитку для ВПО
2 489
У Чернівцях кілька вулиць тимчасово залишаться без води: адреси
2 486


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.