У Чернівцях депутат на сесії міськради показав мерові середній палець (ВІДЕО)

Новини Чернівців / відео / політика, влада
8 384
0
У Чернівцях депутат на сесії міськради показав мерові середній палець (ВІДЕО)

Депутат Чернівецької міськради від фракції "Рідне місто" Василь Продан продемонстрував непристойний жест у вигляді середнього пальця міському голові Чернівців Олексію Каспруку.

Це сталося сьогодні під час обговорення одного з питань порядку денного чергової сесії міськради, пише molbuk.ua



Середній палець, або фак (від англ. fuck) — непристойний жест, що полягає в тому, що середній палець піднімається вгору або вперед, а інші чотири пальці притискаються до долоні. Середній палець при цьому виступає як фалічний символ. Іноді великий палець не притискають до долоні, а відставляють убік, але суть жесту від цього не змінюється. Жест служить прямою образою або грубим вимогою залишити в спокої, "відв'язатися" (зокрема, середній палець приставляють до об'єктиву камери, вимагаючи припинити зйомку). В англомовних країнах вербальний аналог цього жесту — лайка "Fuck you!" чи вимога відстати "Fuck off!".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують