Неповнолітній буковинець поцупив у дідуся 1700 гривень

Новини Чернівців / кримінал
2 143
0
Неповнолітній буковинець поцупив у дідуся 1700 гривень

Неповнолітній кіцманчанин поцупив у дідуся 1700 гривень.

Про це повідомляє прес-служба УМВС в області

Жертвою зловмисника став 71-річний мешканець районного центру.

Чоловік звернувся до Кіцманського райвідділу міліції та повідомив, що із його квартири зникло 1700 гривень.

Міліціонери провівши ряд заходів встановили особу зловмисника. Ним виявився 15-річний сусід заявника. Хлопчина і раніше попадав у поле зору правоохоронців за вчинення крадіжок. Наразі зловмисник зізнався у скоєному та повернув гроші потерпілому.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження, передбачене ч.3 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.