Чернівецькі рятувальники провели рейд «стихійними» пляжами

Новини Чернівців / пригоди / суспільство
2 341
0
Чернівецькі рятувальники рейд стихійними пляжами річки Прут у місті. Вони роздавали листівки та пам’ятки про правила поведінки на воді.

- Від початку купального сезону в Чернівецькій області на водоймищах обірвалося життя 10 людей, з яких - 2 дітей, - розповів начальник Відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю УМНС України Сергій Бабчук. - У всіх випадках причиною трагедій стало те, що люди відпочивали в необлаштованих для купання місцях та не дотримувались основних правил поведінки на воді.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.