Дідусь 72-ох років віз контрабандні психотропи

Новини Чернівців / кримінал
2 255
0
Учора в пункті пропуску "Чоп" у Закарпатській області затримали контрабанду – 200 таблеток психотропної дії, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

- Їх віз з Угорщини пасажир поїзда "Захонь-Чоп". Увагу прикордонників 72-річний українець привернув тим, що під час перевірки документів помітно хвилювався. За ініціативою співробітників Держприкордонслужби спільна з митниками оглядова група ретельно перевірила речі літнього мандрівника. Серед його багажу виявили 200 таблеток препарату "XANAX", діюча речовина якого – "альпразолам" – внесена в перелік психотропних речовин. Психотропний препарат вилучили. За цим фактом оформили протокол про порушення митних правил.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.