На Буковині затримали четверо чоловіків, які хотіли втекти до Румунії

Новини Чернівців
1 042
0
На Буковині затримали четверо чоловіків, які хотіли втекти до Румунії


На Буковині, на ділянці відділу Красноїльськ, затримали чотирьох чоловіків, які хотіли незаконно потрапити до Румунії.

Про це повідомляє Чернівецький прикордонний загін.



Як йдеться у повідомленні, порушники намагалися йти приховано, не привертаючи уваги.

Під час затримання чоловіки вдалися до втечі, але прикордонники наздогнали та затримали їх за кількасот метрів від кордону.

В ході спілкування з затриманими охоронці кордону дізналися, що четверо мешканців Чернівецької та Київської областей хотіли потрапити до Румунії, минаючи пункти пропуску. Для цього заздалегідь ретельно проклали маршрут на електронній карті.

Відносно порушників складені матеріали за статтями 204-1 та 185-10 КУпАП.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.