У Чернівцях мешканці низки вулиць другу добу без води

Новини Чернівців
1 393
0
У Чернівцях мешканці низки вулиць другу добу без води


У Чернівцях продовжили ремонтні роботи із заміни мереж водопостачання та водовідведення на вулиці Ярошинської. Через це води не буде до півночі 10 жовтня.

Про це повідомляє Чернівціводоканал, пише molbuk.ua



Зокрема, води немає за такими адресами:

Ярошинської,
Буковинська 81, 36 - 82,
Рози Ауслендер 37 - 39,
Володимира Великого, 91 та прилеглих.

Воду вимкнули ще вранці вчора, 9 жовтня. Обіцяли подати до 17.00 сьогодні, 10 жовтня, проте ремонт затягнувся.

Роботи виконує підрядник ТОВ "Техно Буд Сервіс".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.