Відсьогодні Чернівцями курсує автобус, подарований угорцями: на якому маршруті

Новини Чернівців
3 681
0


Відсьогодні, з 17 травня, на маршрут вийшов перший автобус Volvo, який нещодавно отримали з угорської столиці Будапешт як гуманітарну допомогу.

Про це повідомляє Чернівецьке тролейбусне управління, пише molbuk.ua



Він курсує за маршрутом №1 “с.Коровія - ТЦ “Метро”.

Його відповідно підготували до виїзду на маршрут: здійснили технічне обслуговування, забрендували, обладнали валідаторами, інформаційними наліпками тощо.

Автобус є низькопідлоговим та комфортабельним, тож пристосований до маломобільних груп населення.

Читайте також: У Чернівцях на маршрутах, де зняли автобуси №11 та №12, додали більше тролейбусів

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.