Виконають масовий аркан: у Чернівцях до Дня вишиванки відбудеться благодійний концерт

Новини Чернівців
1 861
0

У Чернівцях 16 травня відбудеться благодійний концерт "Вишита броня" до Дня вишиванки.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.



Під час концерту студенти виконають масовий аркан та влаштують показ моделей в автентичному одязі. Відвідувачі заходу можуть придбати солодощі, книги, саморобні вироби, а також відвідати майстеркласи.

Концерт відбудеться у сквері (напроти Резиденції) о 15:00.

Ініціатори заходу: ЦКіД ЧНУ, відділ з виховної роботи та гуманітарної освіти за підтримки Студентського парламенту, Профспілкової організації студентів та професорсько-викладацького складу.



"Вишита броня" - вишиваємо перемогу і збираємо на портативну екостанцію для 79 окремої десантно-штурмової бригади, 2 десантно-штурмового батальйону та колишнього артиста філармонії Юрія Тичинського" - повідомляють у ЦКіД ЧНУ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.