Буковинець виборов «бронзу» на чемпіонаті України із самбо

Новини Чернівців / спорт
2 374
0
Буковинець виборов «бронзу» на чемпіонаті України із самбо

У Кароліно-Бугаз Одеської області фінішував чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного та бойового самбо.

Спортсмени розіграли 30 комплектів медалей, а також три кубки у командному заліку серед збірних регіонів, пише прес-служба ОДА.



Буковинець Ілля Гушулей здобув бронзову нагороду зі спортивного самбо у найпрестижнішій ваговій категорії +100 кілограмів.

П’яте місце завоював Станіслав Перчик, категорія +82 кілограми.

Начальник Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Погодін привітав спортсменів, тренерів та новопризначеного президента федерації самбо Андрія Мельничука, який особисто підтримував команду на змаганнях.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.