У Чернівцях горіла будівля на Максимовича: рятувальники виявили тіло невідомого чоловіка

Новини Чернівців / пригоди
1 699
0
У Чернівцях горіла будівля на Максимовича: рятувальники виявили тіло невідомого чоловіка

У Чернівцях внаслідок пожежі загинув чоловік.

Як повідомили кореспонденту molbuk.ua очевидці, ввечері 24 січня вогонь охопив нефункціонуючу будівлю на вулиці Максимовича.



Площа пожежі становила 15 квадратних метрів.

Співробітникам ДСНС вдалося врятувати одну людину. Крім того, рятувальники виявили тіло невстановленого чоловіка.

Внаслідок пожежі знищено меблі, матрац, вікно і сміття. Причина пожежі та збитки встановлюються.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.