Футбол: як зіграла «Буковина U19» у першоліговій першості України

Новини Чернівців / спорт
1 450
0
Футбол: як зіграла «Буковина U19» у першоліговій першості України

Футбольна команда "Буковина U19" у 15 турі першолігової першості України поступилася на виїзді лідеру МФА (Мукачеве) – 1:2, як повідомив прес-аташе клубу Олексій Мамчук.

Зараз наша команда на 3 місці, має 29 очок. На 1 – "Ніка" (Івано-Франківськ) – 31 очко, а на 2 – МФА (Мукачеве) – 30 очок.



8 травня "Буковина" приймає "Прикарпаття" (Івано-Франківськ).

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.