У Чернівцях врятували дівчину від самогубства

Новини Чернівців / пригоди
3 982
0
У Чернівцях врятували дівчину від самогубства

Патрульні Чернівців спільно із небайдужим громадянином врятували дівчину від самогубства.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції міста.

"На даху багатоповерхівки ходить дівчина, яка, ймовірно, намагається стрибнути", – такий виклик вчора, близько 20-ї год отримали охоронці порядку.

Патрульні поліцейські, які прибули на бульвар Героїв Крут поспілкувалися із заявницею, яка повідомила, що помітила на краю даху дівчину.

Спільно із чоловіком заявниці інспектори піднялися на дах. У цей час дівчина сиділа на краю.

Патрульні з'ясували, що у неї сімейні негаразди, тому вона й прагне вкоротити собі віку.

Поки інспектори спілкувалися із дівчиною та відволікали її – чоловік заявниці вхопив її та відвів на безпечну відстань.

На місце події викликали лікарів.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.