RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру? Наразі ми перебуваємо у певному зависанні, адже не знаємо, як поведе себе майбутня адміністрація Білого дому. Однозначно лише те, що так як було, вже не буде.

Мені вже не одноразово доводилось висловлювати думку, що жити лише сподіваннями на доброго Сема, то не вельми виграшна ситуація. Але те, що ми не є рівноцінні супротивники такому монстру, як московія у ресурсному потенціалі, то факт. Тож можна скільки завгодно пишатися хоробрістю наших військових, але навіть підвищення мотиваційних приводів до мобілізації не зрівняє нас із потенціалом РФ, а ще і беручи до уваги вербування останньою іноземців, особливо із КНДР.



Прагматизм нинішньої ситуації потребує бути більш гнучкими у пошуках виходу із ситуації, ніж тієї, що ми будемо чинити шалений опір до останнього українця. Бо хто ж тоді скористається плодами перемоги? Оскільки йдеться про наше фізичне існування, то необхідно терміново шукати ті можливі компроміси, які забезпечать це виживання, як незалежної країни, а головне забезпечать не папері (на кшталт Будапештського мемо-рандуму), а реальні механізми безпеки в осяжному та далекому майбутньому. За ти роки повномасштабних боїв, ми бачимо, що втручання військ інших держав дуже малоймовірне, але не неможливе. Тому, на мою думку, наші акценти повинні бути зосереджені не стільки на розробці планів перемоги та самітів миру, бо для цього потрібне бажання із двох сторін. Такого бажання із сторони агресора поки що не проглядається.

Можливо, було б доречним доводити до європейської політичної еліти усі жахи нашої потенційної капітуляції. Особливо це стосується таких скептиків нашої інтеграції до НАТО, як Угорщина, Словаччина та інші. Може доцільно провести у Братиславі конференцію із розробки умов нашої "капітуляції". Можемо наприклад запропонувати РФ за повернення ЗАЕС до України віддати в оренду на 20 років території під розміщення військових баз для розгортання Іскандерів та іншої тактичної ядерної зброї у Берегівському та Виноградівському районах Закарпатської області. Десь така ж база на 200 – 300 квадратних кілометрів від кордону Польщі може бути і на Волині. Це повинно заспокоїти Орбана, Фіцо, та тих польських політиків, що піднімають активно питання волинської трагедії, та вишукують причини не передавати нам зброю. Угорці та словаки будуть почуватися щасливими у безпосередній близькості із 50-тисячними контингентами військ РФ та їх союзників із Північної Кореї. Легко бути миротворцем, перебуваючи на відстані у тисячу чи більше кілометрів, а як вони заспівають, коли їхні друзі московіти перебуватимуть на межі з їх кордонами?

Звичайно, ці мої пропозиції є надто емоційною реакцією на безкінечні завивання " миротворців " про негайне припинення вогню та зупинення війни на межі протистояння. Бо для них це дуже зручно та безпечно - бути під захистом буферної території. А, як на рахунок того, аби стояти віч на віч із агресором, що не визнає своїх обіцянок та угод?

Найближчі тижні покажуть реальну позицію США, але і ми повинні проявляти більше креативу та гнучкості у пошуках шляхів нашого виживання. Адже йдеться саме про це.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
12-11-2024, 10:57
Коментарів 0 Переглядів 4 246

Теги -
Блоги
Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році

блог Миколи Кобилюка
У світі поки що не придумали іншого способу подолати хворобу Covid-19, як вакцинуватися

Блог Юлії Пацаранюк
Добігає кінця 2024 рік. Когось він потішив, інших засмутив, але більшість із нас він тримав у напрузі, випробовував на стійкість, давав приводи ставати сильнішими.

Блог Юлії Леськової
Не дарма наш народ придумав: "Гни дерево, поки молоде, вчи дітей, поки малі"

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк / Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Прийдешній рік ознаменувався історичною подією для нашої держави – у ніч із 31-го грудня на 1-е січня призупинено прокачку російського (сибірського) газу по газотранспортній системі України до Європи.

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
У центрі міста майже ніде сховатися від сонця

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.