RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » блоги » блог Ярослава Волощука » Не такий Трамп страшний, як його малюють. Блог Ярослава Волощука

Останній візит нашого президента до США приніс як багато здобутків так і чимало хвилювань. У цьому немає нічого дивного, бо тим і відрізняються демократичні держави від теократичних режимів. Ми не можемо спрогнозувати, хто переможе на президентських виборах, бо США то не Білорусь, московія чи Північна Корея. Нам важко змиритися із тим, що двопартійна система виборів різко поляризує американське суспільство. Свобода слова та "незалежні" ЗМІ можуть висловлювати часто дуже полярні думки. Важко не помітити, що популізм, то не лише хронічна хвороба молодих демократій ( таких як Україна) але й інфекція, що вражає сталі демократичні інституції зі столітніми традиціями і не лишу у Новому світі, але і поміж європейських країн. Тому найбільш раціональною позицією для наших політиків та дипломатів є вміння працювати з тією ситуацією, яка реально складається, а не з тим, чого б нам хотілося.

Видається майже дивом, що після різкого загострення та критики з боку республіканців на візит нашої делегації до штату Пенсільванія на завод із виробництва боєприпасів, здавалося б провалена зустріч Зеленського та Трампа таки відбулася.



Навіть риторика, із якою вийшли два політики після зустрічі, стала для нас обнадійливою. А це свідчить про те, що навіть така непрогнозована людина, як Дональд Трамп, може кардинально змінювати свої висловлювання, якщо вміти підійти до нього із вагомими аргументами і головне частіше надавати йому інформацію не з пропутінських джерел, а ту, яка реально описує ситуацію в Україні.

Так, важко назвати Трампа визначним інтелектуалом, знавцем світової історії та особливостей столітніх стосунків між російської імперією та Україною. Отож важливою справою для нашої дипломатії та політикуму є вихід на тих радників, які формують погляди згаданого кандидата на пост президента. Навіть поверхневий аналіз психотипу Трампа засвідчує, що він самозакоханий, надзвичайно амбіційний, іноді емоційно неврівноважений, із завищеною самооцінкою. Але хто сказав, що з цими рисами не можна працювати та спробувати спрямувати їх на свою користь.

Ми знаємо, що ймовірно Трамп не є також ідеально сумлінним бізнесменом, але і це також може бути на користь Україні. Адже основна ідея всієї передвиборчої кампанії Трампа – це повернути силу Америки. Американоцентризм - це суттєвий козир для наших аргументів. Якщо ми доведемо, що перемога України грає тільки на користь та посилення позицій США в світі, то цим ми посилимо і наші союзницькі відносини. Особливістю американської політичної системи є те, що обраний президент не стає самодержцем і на нього діють багато чинників та факторів стримування.

Тому висновок можна зробити один – не такий страшний Трамп, як його малюють. Але необхідно набувати політичного досвіду та вміння навіть негатив перетворювати собі на користь.

Один із видів єдиноборств карате декларує правило, як силу супротивника перетворити на твою перевагу. Тому нам із нашими обмеженими людськими та матеріальними ресурсами необхідно навчитися вміло користуватися тим, що маємо, а роздмухану могутність рашки вміти перетворити на її слабкість. Якщо Трамп стверджує, що у гарних стосунках із путлером, тому ми мусимо зробити так, аби останній став його найбільшим розчаруванням та ворогом. Чи це реально? Так, якщо підійти до цього креативно.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
30-09-2024, 11:02
Коментарів 0 Переглядів 1 370

Теги -
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти

На мітинг-реквієм прийшло чимало містян
Блоги
блог Миколи Кобилюка
У світі поки що не придумали іншого способу подолати хворобу Covid-19, як вакцинуватися

Блог Юлії Пацаранюк
27 жовтня відзначають День української писемності та мови

Блог Юлії Леськової
Не дарма наш народ придумав: "Гни дерево, поки молоде, вчи дітей, поки малі"

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк / Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
У центрі міста майже ніде сховатися від сонця

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Почали з того, що окремо збирали органічне сміття і все інше.
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

На мітинг-реквієм прийшло чимало містян


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.