RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Хто цікавиться класичною літературою, той впізнав перефразовану дилему Гамлета із одноіменного твору невмирущого Уїльяма Шекспіра.
Саме перед такою дилемою стоять багато наших головних партнерів стосовно того, чи давати дозвіл Україні бити їхньою зброєю по території московії.

Нам це видається якимось абсурдом, бо як можливо досягти не лише якогось паритету, але потенційного успіху в воєнному протистоянні із країною, яка територіально та за кількістю населення переважає нас у рази.



Чи була б можлива перемога у Другій світовій війні, якби союзники антигітлерівської коаліції не били по території Німеччини, але обмежувались лише землями захоплених Гітлером держав? Погодьмося - це риторичне питання. Але насправді відповідь на це питання є архіважливим викликом перед всією архітектурою світової безпеки. Бо якщо воно не має позитивного вирішення, то тоді виникають десятки інших питань. Тому нашим політикам та дипломатам потрібно сміливіше ставити їх нашим союзникам. Бо вже зовсім не гіпотетичною видається ситуація, коли московія перейде до реального переділу кордонів у Балтійському морі або на Північно-Льодовитому океані.

Цей тест для НАТО може у майбутньому призвести до нових агресивних амбіцій кремля. Як діяти, якщо рашисти посунуть на одну із прибалтійських чи скандинавських країн? Чи на них також розповсюджуватиметься така ж заборона, аби лишень не ескалувати агресора? А що буде, якщо північна Корея посуне на Південну чи Китай нападе на Тайвань? Про яку відсіч агресору може йтися, якщо і там будуть діяти такі обмеження. А, можливо, це стосується лише України? На Ізраїль діє значно менше обмежень і ніхто не вагався, коли відбивали ракетну атаку Ірану. Були задіяні усі наявні засоби і з моря, і з повітря, і з військових баз інших країн. Розуміємо, що Іран то не рашка із одним із найбільших ядерних потенціалів. Але якщо постійно звертати увагу на ці московитські страшилки, то виходить, що тоді Європа та НАТО мають просто капітулювати перед амбіціями путлера аби лише уникнути ядерної війни. Така панічна реакція породжує лише нові і нові агресивні апетити рашистів. Замість того аби постійно піджимати хвоста та ховати голову у пісок, потрібно голосно та відверто оголошувати плани превентивних ударів на найменші спроби погроз Європі. Всі знають, де всі оті бункери московського карлика, де склади і його "славетними" ядерними арсеналами. Важко не погодитись із президентом Франції Макроном, що у Європі не лише московія має ядерку, адже ще є і Франція, і Велика Британія. Тому давно потрібно перейти від політики стримування та задобрювання до ультиматумів та жорстких санкцій і конфіскацій всього, що належить агресору та його симпатикам. Шпана, яка сидить у кремлі поважає лише аргументи сили та розуміння і усвідомлення того, що у відповідь можуть дати таку здачу, яка у рази переважатиме їхні кволі потуги.

Україні потрібно більше партнерів, що не оглядатимуться на кремль. Британія, Польща, прибалти, фіни та може ще кілька нордичних націй зможуть підтримати нас, коли ми почнемо формувати свої санітарні зони на кордоні із ерефією.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
28-05-2024, 15:36
Коментарів 0 Переглядів 922

Теги -
Блоги
Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році

блог Миколи Кобилюка
У світі поки що не придумали іншого способу подолати хворобу Covid-19, як вакцинуватися

Блог Юлії Пацаранюк
Добігає кінця 2024 рік. Когось він потішив, інших засмутив, але більшість із нас він тримав у напрузі, випробовував на стійкість, давав приводи ставати сильнішими.

Блог Юлії Леськової
Не дарма наш народ придумав: "Гни дерево, поки молоде, вчи дітей, поки малі"

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк / Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Прийдешній рік ознаменувався історичною подією для нашої держави – у ніч із 31-го грудня на 1-е січня призупинено прокачку російського (сибірського) газу по газотранспортній системі України до Європи.

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
У центрі міста майже ніде сховатися від сонця

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.