RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » блоги » блог Ярослава Волощука » Боротьба за мир – головна причина війн. Блог Ярослава Волощука

Нехай не видається комусь надто суперечливою теза, що винесена до заголовку. Війни існують стільки, скільки існує людство. Первісні люди воювали за поживу, самок, самців, кращі печери чи доступи до води. Відколи утворилися держави, почали воювати за золото, рабів, нові території, продовольчі ресурси.

При всій різноманітності розвитку цивілізації існують лише чотири форми отримання доходу: чесна праця, афера, жебракування та захоплення грубою силою. Тож, як не прикро це усвідомлювати, війни будуть і в осяжному майбутньому. Ні створення ООН, ні інших поважних безпекових інституцій не гарантують мирного співіснування. Більшість релігій світу визнають, що існують сили добра та світла, але поруч із ними існують сили зла та темряви. Але з середини ХХ-го століття виник цікавий феномен на арені світової політики - борці за мир. У Союзі навіть була така іронічна фраза – війни не буде, але буде така боротьба за мир, що каменя на камені не залишиться.



Після 1917 року та здійснення жовтневого більшовицького перевороту в Росії виникла нова унікальна ситуація - ідеологічного протистояння. Комуністичні ідеологи проголосили, що їх головною метою є розпалити світову пожежу та досягнути перемоги пролетарської революції у світі. Спроби країн Антанти придушити цю пошесть у зародку зазнали невдачі, тож епідемія демагогічної ідеології стала поширюватись світом. Та за гаслами про рівність і справедливість ховались жорстка тиранія, що призводила до мільйонів жертв. Неможливо віднайти країни, де панувала комуністична влада і не було масових репресій та жертв. А співпраця Сталіна та Гітлера призвела до Другої світової війни та десятків мільйонів жертв. Після перемоги над нацизмом у Німеччині та імперіалізмом Японії в світу не вистачило духу здолати ще і бацилу комунізму. Тож вірус цього людиноненависницького вчення стрімко поширився на Азію, Африку та Латинську Америку. За ширмою головного борця за мир в усьому світі Союз насаджував та поширював все нові і нові диктатури своїх союзників.

Пострадянська Росія, як правонаступниця СРСР, замінила комуністичну ідеологію на парадигму руского міра. Як стверджує їх головний пропагандист Соловйов – ми змінюємо гасло за мир в усьому світі на – Расєя во всьом мірє. Криза на Близькому Сході довела, що інтереси Росії – це дестабілізація та кровопролиття. Чим більше таких пожеж, тим краще для московії. Війна в Україні - лише одна з фаз світової дестабілізації, до якої входять вже згаданий Ізраїль, а ще Балкани, Корейський півострів, Африка, Венесуела та інші регіони.

Борці за мир, то ще одна прихована за гуманістичною обгорткою сила, яка ставить на шальки терезів агресора і жертву, терористів і заручників. Нівелює необхідність справедливість покарання агресора, проголошує замирення між вбивцею та його жертвами. Борці за мир фактично мимовільно виступають із ідеями, що сили світла та темряви мають домовлятись. Це виглядає так наче б то Бог має сидіти із Сатаною за одним столом перемовин. Тож, як не парадоксально але все нові і нові мітинги за мир породжуватимуть все нові вогнища тероризму та агресії.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
4-12-2023, 14:47
Коментарів 0 Переглядів 1 782

Теги -
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти

На мітинг-реквієм прийшло чимало містян
Блоги
блог Миколи Кобилюка
У світі поки що не придумали іншого способу подолати хворобу Covid-19, як вакцинуватися

Блог Юлії Пацаранюк
27 жовтня відзначають День української писемності та мови

Блог Юлії Леськової
Не дарма наш народ придумав: "Гни дерево, поки молоде, вчи дітей, поки малі"

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк / Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
У центрі міста майже ніде сховатися від сонця

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Почали з того, що окремо збирали органічне сміття і все інше.
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.