RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » блоги » блог Ярослава Волощука » Бомба сповільненої дії. Блог Ярослава Волощука

Світ занепокоєний ситуацією на Близькому Сході. Несподіваний напад бойовиків Хамас на Ізраїль, їх жорстокість, чітка продуманість дій ставлять дуже багато запитань. Що може змінити тисяча фанатичних, засліплених ненавистю, смертників проти держави із кількома сотнями сучасних літаків, більше тисячі танків, до мільйона вояків та двома хвилями резервістів? Відповідь напрошується одна. Режисери цієї кривавої вистави явно сидять не у секторі Газа і мета цієї акції лише запалити бікфордів шнур до бомби сповільненої дії.

Ця бомба була закладена одночасно із проголошенням створення держави Ізраїль. У кінці 40-х років на території Палестини було дано зелене світло для постання нової національної держави, якій для свого розширення та формування потрібні території і потреба їх із часом лише зростає. Та досі немає держави під назвою Палестина. Дискусія, чи існує така нація, як палестинці, досі не вирішена. Іноді складається враження, що деякі сили прагнуть підштовхнути Ізраїль до вирішення питання палестинців так, як колись відомий диктатор намагався раз і назавжди вирішити єврейське питання.



Десятиліттями тривають перемовини аби на одній землі умиротворити два народи, але рівень взаємоненависті видається лише наростав. Ляльководи цього сучасного голокосту євреїв дуже хочуть, аби відповідь на тероризм була не менш жорстокою. Де вони сидять? У Кремлі та Тегерані. Диктаторські режими не хочуть бути самотніми. Їм потрібно побільше гарячих точок та спалахів брутальної ненависті. Спочатку підлити нафти до вогню, а потім запропонувати себе у ролі миротворця, то їх традиційна та звична манера вирішувати імперські питання. У всіх війнах московити завжди натягують на свою вовчу натуру овечу шкіру миротворців. У Молдові, Грузії, Вірменії, Сирії, країнах Африки, навіть в Україні вони декларують, що прийшли принести мир.

У заяві президента США Джо Байдена чітко проголошено, аби всі, хто хоче долучитися до агресії бойовиків Хамас мали чітке розуміння та усвідомлення тої відповіді, яка прийде на їх забаганки. Не випадково вже друга авіаносна група підтягується до східної частини Середземного моря. Чи дослухаються до цих попереджень покровителі терористів, стане відомо найближчими днями чи тижнями.

Не менш важливе питання, чи це остання гаряча точка? Чи не прагнутимуть московити своїх друзів із Північної Кореї також долучити до провокацій та дестабілізації в регіоні?

Якщо аналізуєш всі ці виклики, то складається враження, що цивілізація вступає у фазу Армагедону. Те, що світ вже ніколи не буде таким, як був до повномасштабного вторгнення Московії в Україну, здається, починають розуміти все більше адекватних світових політиків. Хаос чи світовий порядок – стають зовсім не риторичними питаннями.

Не випадково останній "Рамштайн" довів - підтримка України лише наростатиме. Поляризація світу вимагає не пацифістських настроїв, а спроможності давати відсіч адептам демонтажу права та порядку. Гарантії колективної безпеки набувають абсолютно іншої ваги та значення. Самотні поодинокі борці не спроможні протидіяти сваволі дикунів-диктаторів. Нехай це не звучить надмірно пафосно, але найближчі роки визначатимуть, чи вибухне ця бомба сповільненої дії, чи її вдасться розмінувати та приглушити.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
12-10-2023, 16:01
Коментарів 0 Переглядів 2 379

Теги -
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти

На мітинг-реквієм прийшло чимало містян
Блоги
блог Миколи Кобилюка
У світі поки що не придумали іншого способу подолати хворобу Covid-19, як вакцинуватися

Блог Юлії Пацаранюк
27 жовтня відзначають День української писемності та мови

Блог Юлії Леськової
Не дарма наш народ придумав: "Гни дерево, поки молоде, вчи дітей, поки малі"

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк / Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
У центрі міста майже ніде сховатися від сонця

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Почали з того, що окремо збирали органічне сміття і все інше.
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.