RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Минулий тиждень був аж надмірно перевантажений великою кількістю знакових подій, які чомусь багатьма очікувались наче якесь диво із казки. Ось відбудеться подія і ми на ранок прокинемось, війна закінчилась, москалі повтікали на місяць чи на марс, а нам посипляться гроші на відбудову країни. Давайте спробуємо об’єктивно оцінити всі ці події не із точки зору наших забаганок та найзаповітніших мрій, а із сторони об’єктивної реальності.

Перша важлива міжнародна подія – це зібрання 20 найвагоміших економік у світі, які раз на рік засідають аби обговорити найпекучіші проблеми планети Земля чи нашої нинішньої людської цивілізації. Нам болить наша війна і ми хотіли б аби всі лише говорили про неї, але реально у світі ідуть інші військові конфлікти ( Ефіопія), терор у Ірані, терор у М’янмі , реальна загроза затоплення величезних територій унаслідок танення льодовиків через потепління клімату, тривалі посухи та відповідно сотні мільйонів голодуючих, рецесія світової економіки, що ніяк не може відійти від наслідків світової пандемії. Чи так пече світ страждання тридцяти мільйонів, коли у світі страждають мільярди. Останні дані ООН населення на планеті перевищило 8 мільярдів. Тож нам варта більш раціонально підходити до вирішення наших "хотєлок".

Під час цього світового саміту нас вкотре обстріляли більше сотнею ракет. А що, може ми очікували від москаля благородства, честі, ведення війни за правилами, дотримання міжнародних конвенцій, що є ще такі наївні, які вбачають у москалів наявність бодай крихти цивілізованості і це після восьми місяців найжорстокішої війни. Є такі, що дивуються, а чого це генерал армагедон Суровікін б’є по нашій енергосистемі, по газодобувній галузі, а нас хіба Путлер не попереджав, що вони ще не починали. Чи ми так переймалися, коли він роби блекаут у Сирії? Та не так, щоб аж надто , бо це було далеко від нас. Війна у нас триває вже вісім років і ми мали б підготуватися до всього. Кожна територіальна громада могла б мати свою невелику генеруючу електростанцію, що виробляє електрику від спалювання солдоми, авто шин, пластику чи біогазу, але ж ми цим не займалися, то на кого маємо нарікати, ми годували енергетичних монополістів ще й у значній мірі з расейським корінням.

Ось залетіла одна із ракет до Польщі у багатьох мало не зупинилося серце. Нарешті це сталося і тепер все НАТО, підніме сотні латаків та за дві години зрівняє московію із землею. А хіба десятки років НАТО не повторює мантру, що не хоче ніякої ескалації із рашкою, бо це загрожує Європі світовою війною, і тоді ракети полетять не лише на Київ, Дніпро чи Одесу, Львів та Запоріжжя а на Берлін, Париж чи Прагу та Варшаву. Так, світ пожинає плоди своєї надмірної глобалізації. У часи Гітлера – Британія не купувала у нього нафту чи газ, а тепер маємо глобальну економіку і мусимо воювати та купувати у терориста, добрива, алюміній, газ, нафту та ще безліч всього. Генерали гітлера не мали віл та яхт по всій Європі, а друзі Путлера мають. Хтось цього не сприймає, а хтось на цьому добре заробляє. Такий він глобальний світ. Вже давно світом не правлять ідеї, чи якщо хочете ідеали, ним правлять бізнес – інтереси тобто грошів. Тож поки що світова війна відкладається, а от чи на довго, то риторичне питання.
21-11-2022, 11:34
Коментарів 0 Переглядів 1 723

Теги -
Блоги
Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році

блог Миколи Кобилюка
У світі поки що не придумали іншого способу подолати хворобу Covid-19, як вакцинуватися

Блог Юлії Пацаранюк
Добігає кінця 2024 рік. Когось він потішив, інших засмутив, але більшість із нас він тримав у напрузі, випробовував на стійкість, давав приводи ставати сильнішими.

Блог Юлії Леськової
Не дарма наш народ придумав: "Гни дерево, поки молоде, вчи дітей, поки малі"

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк / Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Прийдешній рік ознаменувався історичною подією для нашої держави – у ніч із 31-го грудня на 1-е січня призупинено прокачку російського (сибірського) газу по газотранспортній системі України до Європи.

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
У центрі міста майже ніде сховатися від сонця

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.